خانه / اخبار پزشکی / فیلم فرد ناشناس از صحنه خودکشی،متهمان را تبرئه کرد

فیلم فرد ناشناس از صحنه خودکشی،متهمان را تبرئه کردسلامت نیوز:آخرین روزهای زمستان سال ۹۴ بود که جسد پسری جوان در کنار یکی از بزرگراه های تهران پیدا شد و نخستین بررسی ها نشان می داد وی با شلیک گلوله کشته شده است.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایران ، خیلی زود تیم ویژه ای از کارآگاهان جنایی در صحنه جنایت حضور یافتند و با شناسایی هویت پسر جوان خانواده اش از دختر وپسر جوانی که از دوستان مقتول بودند به اتهام قتل پسرشان شکایت کردند. مأموران نیز به سراغ آنها رفته و با دستور بازپرس پرونده هر دو نفر را دستگیر کردند.
پسر جوان در بازجویی ها گفت: فرید بیماری سرطان داشت موضوعی که فقط خودش و ما می دانستیم و از این راز پدرو مادرش هم خبر نداشتند.
در حالی که کارآگاهان به دنبال کشف حقیقت و برملا شدن راز این جنایت بودند مرد ناشناسی فیلمی را که با گوشی تلفن همراهش تهیه کرده بود به اداره پلیس آورد این فیلم نشان می داد فرید با اسلحه ای که در اختیار داشته است خودکشی کرده است. با بررسی دقیق تر این فیلم مشخص شد که پسر جوان با مرگ خود خواسته جان باخته است. بنابراین دختر و پسر جوان که تنها مظنونان این پرونده بودند از اتهام قتل تبرئه شدند.
والدین فرید که نمی خواستند با واقعیت ماجرا روبه رو شوند این حکم را نمی پذیرفتند بنابراین بار دیگر شکایت کردند. قضات شعبه چهارم دادگاه کیفری در رسیدگی به این پرونده باتوجه به اسنادی که در پرونده وجود داشت حکم برائت دو متهم پرونده را صادر کردند و این حکم صبح دیروز با مهر تأیید قضات عالیرتبه دیوانعالی روبه رو شد.

لینک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

عوارض ناخوشایند مصرف بیش از حد آب لیمو

سلامت نیوز: در شرایطی که آبلیمو حاوی طیف گسترده ای از فواید سلامت است، مصرف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *